47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

37. Maciej Cieśla | Moda, 2015

HomeAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiModa, 2015
37
Moda, 2015

Maciej Cieśla

Moda, 2015

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
2 400 zł