58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

10. Maciej Cieśla | Kompozycja z kobietą i martwą naturą 2, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiKompozycja z kobietą i martwą naturą 2, 2016
Kompozycja z kobietą i martwą naturą 2, 2016

Maciej Cieśla

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie