66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

28. Maciej Cieśla | Fauny w plenerze, 2017

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiFauny w plenerze, 2017
28
Fauny w plenerze, 2017

Maciej Cieśla

Fauny w plenerze, 2017

akryl, olej, płótno, 120 x 150 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
5 500 zł