63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

7. Maciej Cieśla | Dziewczyny przy oknie z czortem, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiDziewczyny przy oknie z czortem, 2016
Dziewczyny przy oknie z czortem, 2016

Maciej Cieśla

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p. d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł