61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

15. Maciej Cieśla | Dziewczyna z psem-czortem na polu, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiDziewczyna z psem-czortem na polu, 2016
Dziewczyna z psem-czortem na polu, 2016

Maciej Cieśla

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
900 zł