Varia 36 / 27 czerwca 2020

99. M. Hempel | Żuraw w Gdańsku

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Żuraw w Gdańsku
99
Żuraw w Gdańsku

M. Hempel (XX w.)

Żuraw w Gdańsku

olej, płyta, sklejka, 46,5 × 35 cm
sygn. p. d.: M/HEMPEL

Cena wylicytowana
950 zł