Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

56. M. Gielniewski | Kraków, 1882 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaKraków, 1882 r.
56
Kraków, 1882 r.

M. Gielniewski (2 połowa XIX w.)

Kraków, 1882 r.

akwarela, papier, 48 × 32 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: M. Gielniewski VII 1882/3
l. d.: Pieczęć Wyższej Szkoły Realnej w Krakowie powyżej: (nieczytelnie)/28/12 1882

Cena wylicytowana
700 zł