Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

37. Luna Amalina Drexlerówna | Kwitnące kasztany

aAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Kwitnące kasztany
37
Kwitnące kasztany - 1Kwitnące kasztany - 2

Luna Amalina Drexlerówna (1882-1933)

Kwitnące kasztany

olej, płótno; 60 x 55,5 cm, sygn. p. d.: Luna D ... (dalsza część sygnatury zatarta).