3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

20. Łukasz Ratajczyk | A tornado is coming, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuA tornado is coming, 2015
A tornado is coming, 2015

Łukasz Ratajczyk

A tornado is coming, 2015

olej, płótno, 60 x 110 cm, nalepka autorska na odwrocie

Cena wylicytowana
1 500 zł