Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

35. Łukasz Prządka | We failed, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejWe failed, 2020
35
we-failed-2020-lukasz-przadka

Łukasz Prządka

We failed, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygnowany l.d.: ŁP 2020 oraz opisany na odwrocie: Autor - Łukasz Prządka | Wymiar - 100 x 80 cm | Tytuł - We failed | Rok - 2020 | ŁP

Łukasz Prządka
Obecnie mieszka i tworzy w miejscowości Wronki położonej na skraju Puszczy Noteckiej, w województwie Wielkopolskim. Na co dzień realizuje i rozwija swoją największą pasję, czyli malarstwo olejne. Stosuje czasochłonną technikę laserunkową, dzięki której stara się uzyskać efekt głębi i tajemniczości. Najlepiej czuje się w tematyce surrealistyczno-fantazyjnej. Prace jego to wyciągnięte niczym z książek fantasy obrazy z odległych światów, które mają na celu pobudzić w odbiorcy emocje. Artysta asygnowany do udziału w projekcie "Metamorfoza". Jest to cykl wystaw zrzeszający ponad 40 najlepszych Polskich Artystów tworzących w nurcie realizmu magicznego. Obrazy znajdują się między innymi w USA, Niemczech, Norwegii, Republice Czeskiej oraz w wielu miastach Polski.
Cena wylicytowana
3 500 zł