Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

19. Łukasz Kamiński | Train, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejTrain, 2020
Łukasz Kamiński | Train, 2020

Łukasz Kamiński

Train, 2020

akryl, płótno, 90 x 170 cm, sygn. i dat. p.d.: ŁUKASZ KAMIŃSKI 2020

Cena wylicytowana
1 500 zł