80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

60. Łukasz Kamiński | SK8 IS GR8, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiSK8 IS GR8, 2019
60
SK8 IS GR8, 2019

Łukasz Kamiński

SK8 IS GR8, 2019

olej, płótno, 90 x 170 cm, sygn. L.d.: Łukasz Kamiński 2019 oraz na odwrocie: Łukasz Kamiński - SK8 IS GR8 2019

Cena wylicytowana
4 200 zł