60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

36. Łukasz Kamiński | Rekin, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiRekin, 2016
36
Rekin, 2016

Łukasz Kamiński

Rekin, 2016

olej, płótno, 71 x 101 cm, sygn. na odwrocie: ŁUKASZ KAMIŃSKI 2016