47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

31. Łukasz Kamiński | Pociąg pod pełnym nadzorem, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiPociąg pod pełnym nadzorem, 2015
31
Pociąg pod pełnym nadzorem, 2015

Łukasz Kamiński

olej, płótno, 40 x 100 cm, sygn. p. d.: Ł. Kamiński 2015

Cena wylicytowana
3 600 zł