48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

85. Łukasz Kamiński | Koleiny, 2012

Aukcja dziAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiKoleiny, 2012
85
Koleiny, 2012

Łukasz Kamiński

Koleiny, 2012

olej, płótno, 100 x 150 cm
sygn. p. l.: Łukasz Kamiński