79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

64. Łukasz Kamiński | Flare - Migotać, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiFlare - Migotać, 2019
64
Flare - Migotać, 2019

Łukasz Kamiński

Flare - Migotać, 2019

olej, płótno, 90 x 170, sygn. Ł Kamiński 19 oraz na odwrocie: Flare Migotać lukasz Kamiński 2019 Warszawa

Cena wylicytowana
5 000 zł