8. Łukasz Jankiewicz | Piramida czasu, 2019

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Piramida czasu, 2019
piramida-czasu-2019-lukasz-jankiewicz

Łukasz Jankiewicz

Piramida czasu, 2019

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. i opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2019 Wrocław

Łukasz Jankiewicz Ur. w 1970 r. w Żywcu. Absolwent PLSP w Bielsku Białej. Studiował na PWSSP w Poznaniu na Wydziale Malarstwa, w pracowni prof. J. Walczaka. Pracuje twórczo, głównie w technice olejnej, wykorzystuje również inne techniki: gwasz, akwarela, rysunek. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce, Niemczech, Austrii, Belgii, we Włoszech i w Stanach Zjednoczonych.Organizator plenerów artystycznych w Toskanii we Włoszech. Udział w wystawach: 2015, Galeria Akademicka ATH ?Spotkanie 7? ? Bielsko-Biała; 2014 ? 3. Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych ? Galeria Bielska BWA ? Bielsko-Biała; 2014 ? Art Fresh Festival V ? Warszawa; 2013 ? Galeria Akademicka ATH ?Spotkanie 6? ? Bielsko-Biała; 2000 ? Zamek Habsburgów ? Akwarela i gwasz, Żywiec.
Cena wylicytowana
1 000 zł