61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

7. Łukasz Jacek | Pejzaż 11, 2010

Strona głównaAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiPejzaż 11, 2010
Pejzaż 11, 2010

Łukasz Jacek (ur. 1978)

Pejzaż 11, 2010

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p. d.: Łukasz Jacek 2010 r.

Łukasz Jacek W 1998 roku ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie (dyplomy z fotografii oraz z projektowania przestrzennego). W 2010 roku obronił dyplom licencjacki z malarstwa, na Krakowskiej Akademii, w pracowni profesora Stanisława Wiśniewskiego (namalował wówczas cykl niemal abstrakcyjnych obrazów, zatytułowany ?Pejzaż?). W 2012 roku obronił dyplom magisterski z malarstwa sztalugowego, na tej samej uczelni, w pracowni prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej. Dyplom stanowił cykl obrazów abstrakcyjnych, pod wspólnym tytułem ?Materia Ducha?. Aneks wykonał w pracowni malarstwa ściennego profesora Romana Łaciaka. Brał udział w różnych wystawach, między innymi w Teatrze Stu, w klubie ?Kazimierz?, w pubie ?Wręga?, w galerii ?M.? klubu ?Kuźnia? oraz w galerii ?Zajazd? Dworku Białoprądnickiego. Uczestniczył też w ?Sztukobraniu? oraz w ?Nowohuckim Festiwalu Sztuki?. Współpracuje z kilkoma krakowskimi galeriami sztuki. W swojej twórczości porusza się zarówno w zakresie malarstwa przedstawiającego jak i abstrakcji.
Cena wylicytowana
500 zł