19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

28. Łukasz Huculak | Gwiazdy, 2018

aAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuGwiazdy, 2018
28
Gwiazdy, 2018

Łukasz Huculak (ur. 1977)

Gwiazdy, 2018

olej, deska, 50 x 50 cm, sygnowany na odwrocie

"WYSTAWIANY: 2019 – wystawa indywidualna „Science/Fiction”, mia ART GALLERY, Wrocław"

Cena wylicytowana
4 600 zł