63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

64. Łukasz Czernicki | Myśliciel, 2006

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiMyśliciel, 2006
64
Myśliciel, 2006

Łukasz Czernicki

Myśliciel, 2006

technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p. d.: Łczernicki 2016 oraz opisana na odwrocie

Cena wylicytowana
2 400 zł