61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

27. Łukasz Czernicki | Lot 83 - Nocny patrol, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiLot 83 - Nocny patrol, 2016
27
Lot 83 - Nocny patrol, 2016

Łukasz Czernicki

Lot 83 - Nocny patrol, 2016

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł