52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

27. Luiza Kolasa | Bez przesady, 2012

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiBez przesady, 2012
27
Bez przesady, 2012

Luiza Kolasa

Bez przesady, 2012

olej, płótno, 120 x 100 cm
sygn. na odwrocie