Varia 35 / 20 maja 2020

59. Ludwik Misky | Konie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Konie
59
Konie

Ludwik Misky (1884 Nowy Sącz – 1938 Kraków)

Konie

olej, tektura, 49,5 x 69,5 cm, sygn. l.d.: LMISKY

Cena wylicytowana
1 200 zł