Varia (8) / 17 października 2015

112. Ludwik Misky | Akt

aAukcje archiwalneVaria (8)Akt
112
Akt

Ludwik Misky (1884 Nowy Sącz – 1938 Kraków)

Akt

akwaforta, papier, 10 x 7 cm w świetle passe-partout
sygn. l.g.: MISKY