Varia 38 / 21 października 2020

140. Ludwik Maciąg | Pejzaż zimowy z chatą, 2003 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Pejzaż zimowy z chatą, 2003 r.
140
pejzaz-zimowy-z-chata-2003-r-ludwik-maciag-926884pejzaz-zimowy-z-chata-2003-r-ludwik-maciag-861038

Ludwik Maciąg (1920 Kraków - 2007)

Pejzaż zimowy z chatą, 2003 r.

akwarela, gwasz, papier, 48 x 32 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. l.d.: L.M./2003

Cena wylicytowana
4 400 zł