6. Ludwik Lisowski | Dwa bukiety kwiatów

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Dwa bukiety kwiatów
dwa-bukiety-kwiatow-ludwik-lisowski

Ludwik Lisowski (1907-1943)

Dwa bukiety kwiatów

olej, tektura, 55 x 70 cm, sygn. p.d.: L.Lisowski

Ludwik Lisowski Kraków-Zabrze