Aukcja Dzieł Sztuki / 25 listopada 2017

10. Ludwik Lille | Martwa natura z rzeźbionym popiersiem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura z rzeźbionym popiersiem
Martwa natura z rzeźbionym popiersiem

Ludwik Lille (1897 Podwołoczyska - 1957 Paryż)

olej, płótno, 44 × 54 cm w świetle ramy
na odwrocie szkic martwej natury

Cena wylicytowana
5 500 zł