Varia 38 / 21 października 2020

61. Ludwik Kwiatkowski | W sadzie

homeAukcje archiwalneVaria 38W sadzie
61
w-sadzie-ludwik-kwiatkowski-1791782w-sadzie-ludwik-kwiatkowski-1826149

Ludwik Kwiatkowski (1880-1953)

W sadzie

olej, płótno, 39 x 60 cm, sygn. p.d.: TKwiatkowski

Ludwik Kwiatkowski W latach 1903-1906 studia w ASP w Krakowie pod kierunkiemL.Wyczółkowskiego i J. Stanisławskiego,po 1908r Paryż,Włochy,Monachium