Varia 34 / 15 lutego 2020

27. Ludwik Klimek | Kobieta z dzieckiem, 1949 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 34Kobieta z dzieckiem, 1949 r.
27
Kobieta z dzieckiem, 1949 r.

Ludwik Klimek (1912 Skoczów - 1992 Nicea)

Kobieta z dzieckiem, 1949 r.

olej, papier, 44 × 36 cm
sygn. i dat. p. d.: Klimek 49

Cena wylicytowana
3 400 zł