Varia 35 / 20 maja 2020

80. Ludwik Klimek | Dziewczyna patrząca z okna

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Dziewczyna patrząca z okna
80
Dziewczyna patrząca z okna

Ludwik Klimek (1912 Skoczów - 1992 Nicea)

Dziewczyna patrząca z okna

olej, płótno, 65,5 x 50 cm, sygn. p.d.: Klimek

Cena wylicytowana
4 200 zł