57. Ludwik Grabowski | Martwa natura

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Martwa natura
57
Martwa natura - 1Martwa natura - 2

Ludwik Grabowski (1884-1982)

Martwa natura

olej, płótno, 41 X 54 cm, sygn. p.d.: L.GRABOWSKI

Ludwik Grabowski Ludwik Grabowski - malarz pejzażysta, studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Warszawie 1911-1913. Wystawiał w Warszawskim Towarzystwie Sztuk Pięknych w latach 1919-1938. Po wojnie nadal malował, głównie pejzaże.
Cena wylicytowana
3 000 zł