Varia 29 / 15 maja 2019

66. Ludwig Vacatko | Para jeleni

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 29Para jeleni
66
Para jeleni

Ludwig Vacatko (1873- 1956)

Para jeleni

olej, płótno naklejone na płytę malarską, 49 x 69 cm

Cena wylicytowana
5 000 zł