Aukcja Malarstwa Polskiego / 8 lutego 2023

9. Ludomir Sleńdziński | Kobieta na tle pejzażu, 1940 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoKobieta na tle pejzażu, 1940 r.
kobieta-na-tle-pejzazu-1940-r-ludomir-slendzinski-800866kobieta-na-tle-pejzazu-1940-r-ludomir-slendzinski-885109

Ludomir Sleńdziński (1889-1980)

Kobieta na tle pejzażu, 1940 r.

olej, sklejka, 36 x 30 cm, opisany, sygn. i dat. p.d.: LUDOMIR ŚLEŃDZIŃSKI / WILNO 1940 R

Estymacja:
150 000 - 180 000 zł
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Opłata droit de suite: