Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

67. Lucyna Patalita | Zajezdnia III

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZajezdnia III
67
Zajezdnia III

Lucyna Patalita (ur. 1955 Kraków)

Zajezdnia III

olej, płótno, 75 x 85 cm, sygn.l.d.: L. Patalita, na odwrocie 2013/2014