Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

65. Lucyna Patalita | Zajezdnia

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Zajezdnia
65
Zajezdnia

Lucyna Patalita (ur. 1955 Kraków)

Zajezdnia

olej,płótno,50x40 cm, sygn.l.d.:L.Patalita

Cena wylicytowana
2 900 zł