Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

66. Lucyna Patalita | Ulica 2004 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiUlica 2004 r.
66
Ulica 2004 r.

Lucyna Patalita (ur. 1955 Kraków)

Ulica 2004 r.

olej, płótno, 30 x 35 cm, sygn.l.d.: L. Patalita, na odwrocie 2004