Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

66. Lucyna Patalita | Plac Wolnica

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Plac Wolnica
66
Plac Wolnica

Lucyna Patalita (ur. 1955 Kraków)

Plac Wolnica

olej,płótno,30x24 cm,sygn.l.d.: L.Patalita

Cena wylicytowana
1 500 zł