Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

61. Lucjan Mianowski | Kardynałowie, 1963 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKardynałowie, 1963 r.
61
Kardynałowie, 1963 r.

Lucjan Mianowski (1933 Strzemieszyce - 2009 Poznań)

Kardynałowie, 1963 r.

litografia, 75 x 50 cm, sygn.l.d.15,p.d.: "Kardynałowie"