61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

10. Lidia Wnuk | Czerwona chmura II, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiCzerwona chmura II, 2016
Czerwona chmura II, 2016

Lidia Wnuk

Czerwona chmura II, 2016

olej, płótno, 80 x 80 cm (w oprawie 86 x 86 cm), sygn. l.d.: L.WNUK 16

Cena wylicytowana
500 zł