63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

74. Lidia Wnuk | Burza II, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiBurza II, 2016
74
Burza II, 2016

Lidia Wnuk

Burza II, 2016

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: L.WNUK16

Cena wylicytowana
500 zł