64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

63. Lidia Wnuk | Ada, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiAda, 2016
63
Ada, 2016

Lidia Wnuk

Ada, 2016

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn p.d.: L.WNUK`16

Cena wylicytowana
700 zł