Varia 12 / 2 lipca 2016

7. Leszek Stańko | Zakopane zimą, 1984 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 12Zakopane zimą, 1984 r.
Zakopane zimą, 1984 r.

Leszek Stańko (1924 Sosnowiec-2010 Katowice)

Zakopane zimą, 1984 r.

olej, tektura, 25 x 35 cm
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO/ZAKOPANE 1984 R.

Cena wylicytowana
1 700 zł