Varia 27 / 19 grudnia 2018

54. Leszek Stańko | Potok górski, 2000 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Potok górski, 2000 r.
54
Potok górski, 2000 r.

Leszek Stańko (1924 Sosnowiec-2010 Katowice)

Potok górski, 2000 r.

olej, tektura, 16,5 x 23,5 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. p.d.: LESZEK STAŃKO 2000