Varia 37 / 26 września 2020

17. Leszek Stańko | Polana

HomeAukcje archiwalneVaria 37Polana
polana-leszek-stanko

Leszek Stańko (1924 Sosnowiec-2010 Katowice)

Polana

olej, płótno naklejone na tekturę, 8,8 x 12,3 cm
sygn. p. d.: LESZEK/STAŃKO