Varia 37 / 26 września 2020

18. Leszek Stańko | Pejzaż z chatą i drogą

HomeAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż z chatą i drogą
leszek-stanko-pejzaz-z-chata-i-droga

Leszek Stańko (1924 Sosnowiec-2010 Katowice)

Pejzaż z chatą i drogą

olej, płótno naklejone na tekturę, 8,6 x 12,5 cm
sygn. p. d.: LESZEK/STAŃKO

Cena wylicytowana
0 zł