Varia (19) / 21 września 2017

52. Leszek Stańko | Chaty na hali, 1970 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (19)Chaty na hali, 1970 r.
52
Chaty na hali, 1970 r.

Leszek Stańko (1924 Sosnowiec-2010 Katowice)

Chaty na hali, 1970 r.

olej, płótno, 24 x 34 cm, sygn. i dat.: LESZEK STAŃKO / 1970 R.

Cena wylicytowana
2 200 zł