Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

34. Leszek Piasecki | Wóz z sianem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWóz z sianem
34
Wóz z sianem

Leszek Piasecki (1928 Lwów - 1990 Wiedeń)

Wóz z sianem

olej, sklejka, 30 × 40 cm
sygn. l. d.: Leszek Piasecki

Cena wylicytowana
3 400 zł