Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

85. Leszek Piasecki | Polowanie

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPolowanie
85
Polowanie

Leszek Piasecki (1928 Lwów - 1990 Wiedeń)

Polowanie

olej, płótno, 61 × 91 cm
sygn. p.d.: Leszek Piasecki

Cena wylicytowana
7 500 zł