Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

14. Leszek Piasecki | Na targu

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiNa targu
Na targu

Leszek Piasecki (1928 Lwów - 1990 Wiedeń)

Na targu

olej, płótno, 81 x 121 cm
sygn. l. d.: Leszek Piasecki

Cena wylicytowana
14 000 zł