22. Leszek Piasecki | Epizod z wojen napoleońskich

HomeAukcje archiwalneVaria 33Epizod z wojen napoleońskich
Epizod z wojen napoleońskich

Leszek Piasecki (1928 Lwów - 1990 Wiedeń)

Epizod z wojen napoleońskich

olej, płótno, 61 x 80 cm, sygn. p.d.: Leszek Piasecki

Cena wylicytowana
7 500 zł